Elżbieta Stachowicz-Sitarska

Z branżą nieruchomości jako Agent nieruchomości związana jestem od 2 lat- w okresie tym współpracowałam z ogólnopolską siecią biur nieruchomości. W tym czasie z sukcesem doprowadziłam do kilkunastu transakcji sprzedaży oraz zakupu nieruchomości przez moich Klientów zarówno domów, mieszkań jak również nieruchomości inwestycyjnych. Posiadam licencje Pośrednika Nieruchomości wydaną przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Obecnie prowadzę własne biuro nieruchomości, którego naczelną wartością jest zadowolony Klient.

Zanim zawodowo związałam się z rynkiem nieruchomości przez ponad 20 lat pracowałam jako prawnik oraz jako menager w spółce sprzedażowej.

Rynek nieruchomości od samego początku mnie zachwycił. Zawsze lubiłam oglądać piękne domy i apartamenty i wciąż marzę o własnym domu w górach z pięknym widokiem .

Mój zachwyt branżą nieruchomości wynika z faktu, iż w zawodzie pośrednika jest potrzebna wiedza i doświadczenie z wielu obszarów zawodowych. Znajomość rynku nieruchomości, przepisów prawnych, marketingu, sprzedaży, negocjacji, umiejętność nawiązywania relacji czyni ten zawód w mojej ocenie wyjątkowym.

Współpraca z ludźmi, nawiązywanie z nimi relacji jest moją pasją a przy tym wsparcie przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości daje mi poczucie robienia czegoś ważnego i istotnego dla moich Klientów.

A jeśli po zrealizowanej transakcji czytam opinię od moich Klientów „Ten dom jest spełnieniem naszych marzeń, idealnie dopasowany do naszych potrzeb i gustów…” to po prostu po ludzku jest mi miło.

Aby osiągnąć zadowolenie Klienta, do każdego Klienta oraz do każdej nieruchomości podchodzę bardzo indywidualnie i staram się jak najbardziej dopasować do Jego potrzeb.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwójki dzieci. Moją pasją są podróże, kuchnia ajurwedyjska oraz praktykowanie jogi.

Jeśli chcesz współpracować ze mną przy sprzedaży lub zakupie wymarzonej  nieruchomości, serdecznie zapraszam Cię, a ja obiecuję, że zrobię wszystko aby współpraca ze mną była owocna oraz aby była miłym wspomnieniem.

Kontakt