Pare Slow

O Nas

Odkryj

Nasza Historia

Jesteśmy kameralną firmą z branży Home stagingu, aranżacji i fotografii nieruchomości. Jako pasjonaci tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz wierzymy ze budynek jest tylko zwykła bryłą, dopóki nie jest umeblowany. Wspaniała architektura może budzić zachwyt, ale nie wystarczy, aby żyć tam szczęśliwie, to indywidualny projekt wnętrza sprawia, że budynek staje się naszym domem.

Wkładając uczucie w aranżacje, staramy się by wnętrza zostały zaprezentowane w sposób, na jaki zasługują. Dlatego przykładamy ogromna wagę do profesjonalnej fotografii wnętrz, która pozwoli nie tylko uwiecznić meble, dodatki i kolory, ale przede wszystkim uchwycić niepowtarzalny klimat nieruchomości.

Specjalne miejsce w naszych sercach zajmuje Home Staging. Od lat jesteśmy obecni na rynku nieruchomości, poznaliśmy jego cienie i blaski. Wiemy, na jakie nieruchomości jest popyt, wiemy, co w nieruchomościach jest atutem a co wadą. Czego unikają klienci a za co są w stanie zapłacić więcej. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie tak przygotować i dopasować nieruchomość do nabywcy, aby zmaksymalizować jej zainteresowanie i skrócić okres sprzedaży czy wynajmu.

Nasza wieloletnia współpraca z Panią Kasią jest nie przerwanym źrodlem fantastycznie realizowanych projektów; zarówno w kraju jak i za granicą. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, racjonalne podejście do potencjalnych problemów i umiejętność ich rozwiązywania sprawiają, że jest jednym z naszych ulubionych kontrahentów. Zarówno w sferze aranżacji i homestagingu, jak i projektów fotograficznych.

Magdalena Weinheimer - http://www.horizonq8.com - MANAGING DIRECTOR

Projekt

Twój dom

Jako nasz klient, możesz być pewny, ze sprostamy wszystkim wymaganiom przy jednoczesnym zapewnieniu miłej atmosfery.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie, na którym porozmawiamy o możliwościach i zakresie współpracy dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy do kontaktu.

Satysfakcja 0
Zaangażowanie 0
Kreatywność 0

Pin It on Pinterest

Share This