Pare Slow

O Nas

Odkryj

Nasza Historia

Jesteśmy butikową firmą z branży nieruchomości, home stagingu, i fotografii wnętrz. Jako pasjonaci tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz wierzymy ze budynek jest tylko zwykła bryłą, dopóki nie jest umeblowany. Wspaniała architektura może budzić zachwyt, ale nie wystarczy, aby żyć tam szczęśliwie, to indywidualny projekt wnętrza sprawia, że budynek staje się naszym domem.

Wkładając uczucie w aranżacje, staramy się by wnętrza zostały zaprezentowane w sposób, na jaki zasługują. Dlatego przykładamy ogromna wagę do profesjonalnej fotografii wnętrz, która pozwoli nie tylko uwiecznić meble, dodatki i kolory, ale przede wszystkim uchwycić niepowtarzalny klimat nieruchomości.

Specjalne miejsce w naszych sercach zajmuje Home Staging. Od lat jesteśmy obecni na rynku nieruchomości, poznaliśmy jego cienie i blaski. Wiemy, na jakie nieruchomości jest popyt, wiemy, co w nieruchomościach jest atutem a co wadą. Czego unikają klienci a za co są w stanie zapłacić więcej. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie tak przygotować i dopasować nieruchomość do nabywcy, aby zmaksymalizować jej zainteresowanie i skrócić okres sprzedaży czy wynajmu.

Studio 42

Nasz Zespół

Katarzyna wolny

Z wyksztalcenia prawnik z zamiłowania projektant wnętrz i fotograf. Licencjonowany pośrednik nieruchomości i specjalista od przygotowywania nieruchomości do transakcji. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Kuwejcie w jednej z wiodących agencji nieruchomości na Bliskim Wschodzie. Od 10 lat realizuje marzenia w Polsce, pomagając innym znaleźć swój wymarzony dom i nadać mu niepowtarzalny charakter.

Moim celem jest, aby nieruchomość wyglądała pięknie gdy trafi na rynek. Tak, aby potencjalny nabywca odwiedzając wystawioną przeze mnie nieruchomość powiedział: „Chciałbym tu mieszkać!

Elżbieta Stachowicz-Sitarska

Po kilkuletnich doświadczeniach zawodowych jako prawnik i jako menager, od 2 lat działam w branży nieruchomości. Początkowo jako agent ogólnopolskiej sieci biur nieruchomości, aktualnie jako niezależny licencjonowany pośrednik. Po tym czasie mogę śmiało powiedzieć, że branża nieruchomości mnie zachwyciła a  wspieranie moich Klientów w sprzedaży lub poszukiwaniu wymarzonych domów i mieszkań daje mi poczucie robienia czegoś ważnego i istotnego dla moich Klientów. Moją naczelną dewizą jest indywidulne podejście do każdego Klienta i do każdej nieruchomości tak aby na końcu mój Klient był w pełni zadowolony z przeprowadzonej transakcji.
Prywatnie miłośniczka odkrywania nowych miejsc i nowych smaków życia.

Nasza wieloletnia współpraca z Panią Kasią jest nie przerwanym źrodlem fantastycznie realizowanych projektów; zarówno w kraju jak i za granicą. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, racjonalne podejście do potencjalnych problemów i umiejętność ich rozwiązywania sprawiają, że jest jednym z naszych ulubionych kontrahentów. Zarówno w sferze aranżacji i homestagingu, jak i projektów fotograficznych.

Magdalena Weinheimer - http://www.horizonq8.com - MANAGING DIRECTOR

Pani Elżbieta jest idealnym pośrednikiem - działa bardzo szybko i sprawnie. Przede wszystkim słucha swojego klienta i przedstawia oferty, które dokładnie spełniają oczekiwania. Bardzo pomocna przy wszystkich formalnościach. Zdecydowanie polecam

Agata

en dom jest spełnieniem naszych marzeń, idealnie dopasowany do naszych potrzeb i gustów. Jesteśmy wdzięczni za miłą i profesjonalną współpracę. Będziemy polecać Panią każdemu szukającemu swojego miejsca na ziemi. Życzymy Pani samych sukcesów i sympatycznych klientów

Agata i Janusz

Bardzo dziękujemy za profesjonalną, merytoryczną i sympatyczną współpracę z Panią. Z naszej strony była to czysta przyjemność. Liczymy, że ta współpraca będzie miała charakter ciągły – czego i Pani i sobie życzę. Jeszcze raz dziękuje

Ewar Sp. zo. o.

Zdecydowanie polecam. Miła i profesjonalna i rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolony.

Piotr

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o zabezpieczenie interesów klienta. Zdecydowanie polecam do współpracy i do korzystania z usług Elżbiety Stachowicz-Sitarskiej

Małgorzata

Pani Elżbieta jest doskonałym fachowcem, o dużej wiedzy z zakresu rynku nieruchomości i jego aspektów prawnych. Wyróżnia się wysoką kulturą osobistą. Bardzo dziękuję za poświęcony nam czas i mam nadzieję na dalszą współpracę. Monika Klimowicz

Monika

Bardzo profesjonalny pośrednik. Elastycznie dopasowuje się do klienta, poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi. Pyta o potrzeby i wrażenia, ale nie narzuca się, nie tworzy presji. Widać, że dobrze zna branżę i sytuację na rynku nieruchomości.

Katarzyna

Pani Elżbieta jest profesjonalnym agentem, zawsze perfekcyjnie przygotowana, pracująca etycznie, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta, szukająca rozwiązań i wspierająca w podejmowaniu decyzji. Ponadto cechuje się wysoką kulturą osobistą, empatią i zwykłą ludzką życzliwością. Jej postawa zasługuje na najwyższe uznanie i szacunek.

Alicja

Projekt

Twój dom

Jako nasz klient, możesz być pewny, ze sprostamy wszystkim wymaganiom przy jednoczesnym zapewnieniu miłej atmosfery.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie, na którym porozmawiamy o możliwościach i zakresie współpracy dopasowanej do Państwa potrzeb i budżetu.

Dziękujemy za poświęcony nam czas i zapraszamy do kontaktu.

Satysfakcja 0
Zaangażowanie 0
Kreatywność 0