WYNAJĘTE – Apartament blisko Wawelu

WYNAJĘTE – Apartament blisko Wawelu

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny Apartament w topowej lokalizacji na ul. Krasińskiego 12 w pobliżu Wisły i Wawelu.

APARTAMENT

Apartament został urządzony w wysokim standardzie oraz w pełni wyposażony w potrzebne meble oraz sprzęty, także zapewni wymagania wymagających Klientów. W skład Apartamentu wchodzi salon połączony z aneksem kuchennym, bardzo duża sypialnia z dużym łóżkiem oraz pojemną szafą, pokój dla dziecka lub gabinet z kanapą, szafą oraz biurkiem, łazienka z prysznicem. Dodatkowego klimatu nadaje drewniany, dębowy parkiet oraz drewniane  dwuskrzydłowe drzwi a wszystko to w pomieszczeniach o wysokości 3 m, co daje poczucie przestrzeni i komfortu.

LOKALIZACJA

Apartament znajduje się przy zakolu Wisły, Bulwarów Wiślanych oraz w pobliżu Wawelu i Krakowskich Błoń. Miejsce to zapewne zostanie docenione przez miłośników, wycieczek rowerowych, joggingu oraz spacerów. To stąd prowadzi piękna trasa rowerowa wzdłuż Wisły w kierunku Tyńca. W niedalekiej odległości znajdują się też Skałki Twardowskiego. Do Rynku Głównego dojdziemy w 10 min spacerem. Poranny lub wieczorny jogging nad Wisłą zapewne dostarczy nam dużo pozytywnej energii.

Pobliskie kawiarnie, restauracje, sklepy zapewniają potrzebną infrastrukturę.

Mamy tu też super komunikacje zarówno autobusową jak i tramwajową.

Mieszkając tu, mieszkasz praktycznie w sercu Krakowa. Dzięki temu oszczędzasz swój czas na przemieszczanie się po mieście, który możesz spożytkować na korzystanie z uroków wieczornych spacerów po Rynku oraz z pobliskich terenów rekreacyjnych

WARUNKI NAJMU

Wynajem od zaraz
Minimalny okres najmu- 1 rok
Najem zwykły lub okazjonalny
Kaucja- 5.300
Wymagane ubezpieczenie Najemcy

Czynsz najmu: 4.500,00

Opłaty administracyjne ok 750 zł (Czynsz administracyjny w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci, fundusz remontowy) +prąd wg zużycia

Serdecznie zapraszam na prezentację

Elżbieta: 501-107-110