Sprzedaz

SPRZEDANE -Mieszkanie dwupoziomowe w Wieliczce

SPRZEDANE -Mieszkanie dwupoziomowe w Wieliczce

Przestronne, słoneczne dwupoziomowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej willowej części Wieliczki.

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się przy ul. Kochanowskiego na osiedlu Lekarka w otoczeniu domów jednorodzinnych. Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój a jednocześnie bardzo dobre połączenie z Krakowem. W odległości 850 metrów znajduje się droga nr 94, którą do centrum Krakowa dojedziemy w 20 minut. Do Rynku w Wieliczce, spacer zajmie nie całe 18 minut. W najbliższej okolicy znajdziemy przedszkola, żłobek i dwa kluby fitness. Nie brakuje tu również terenów do spacerów i dużego placu zabaw.

MIESZKANIE

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie dwupoziomowe, zajmujące dwie kondygnacje (pierwsze piętro oraz poddasze) w trzykondygnacyjnym domu, wyposażonym w niezależną klatkę schodową, zapewniającą bezproblemowe korzystanie z mieszkania.
Mieszkanie zajmuje całą kondygnację pierwszego piętra i poddasza.
Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny salon z balkonem i zejściem do ogrodu, sypialnia, kuchnia oraz łazienka.
Na poddaszu znajdziemy trzy pokoje, duży pokój rodzinny i łazienkę.
Do nieruchomości przynależny również piwnica oraz strych, z dwoma trójkątnymi oknami, którego wysokość umożliwia adaptację na pomieszczenia mieszkalne.
Prezentowane mieszkanie to idealna propozycja dla dużej rodziny lub rodziny dwupokoleniowej, pragnącej być blisko siebie jednak zachować niezależność. Mieszkanie ze względu na swój układ, może zostać podzielone na dwa niezależne mieszkania, dlatego jest też ciekawą propozycją pod kątem inwestycyjnym.

DZIAŁKA
Oferta sprzedaży obejmuje również działkę o pow 0,0405 ha na której znajduje się dom oraz ładnie zagospodarowany ogródek z miejscem na grilla i wspólnego spędzania czasu. Bezpośredni dostęp do ogrodu zapewniają schody z balkonu na pierwszym piętrze.

DODATKOWE INFORMACJE
Dom został oddany do użytku w latach 50-tych XX-wieku. W 2009 roku przeszedł jednak generalny remont piętra oraz rozbudowę poddasza. Prace objęte były pozwoleniem na remont i rozbudowę. Wymieniono na nowe: drewnianą konstrukcję podłóg pierwszego piętra i poddasza, zbudowano nowe kominy (od wys. pierwszego piętra), położono nową więźbę dachową i pokrycie, zwiększając przy tym kubaturę poddasza. Wstawiono nową stolarkę okienną – drewnianą. W 2019 roku, mieszkanie przeszło kolejny remont podczas którego wymieniono zabudowę kuchenną, obie łazienki oraz odświeżono wszystkie pomieszczenia. Dobudowano również schody do ogrodu.
Ściany zewnętrzne domu są w technologii murowanej (1-piętro ściany ceglane, poddasze pustak”max”). Wszystkie nowo budowane ściany wewnętrzne wykonano w technologii k-g, co ułatwia zmianę aranżacji i układu pomieszczeń. Stropy są drewniane.

 

Zapraszamy na prezentację!

Kasia – 507-123-304

 

 

Cena

1150000 zł

Pokoje

5

Łazienki

2

Powierzchnia

p.c -161 m2 p.u -144 m2

Przynależności

ogródek, piwnica, strych

Balkon

tak

Piętro

1,2/3

Rok budowy

1956

Rodzaj zabudowy

budynek dwurodzinny

Czynsz