WYNAJĘTY-Wyjątkowy Apartament z ogródkiem w nowej inwestycji

WYNAJĘTY-Wyjątkowy Apartament z ogródkiem w nowej inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy Apartament w nowej kameralnej inwestycji Life Hub przy ul. Kujawskiej 11A.

APARTAMENT

Apartament jest nowy, przestronny i został urządzony w wysokim standardzie oraz w pełni wyposażony w potrzebne meble oraz sprzęty, także zapewni wymagania najbardziej wymagających Klientów. W skład Apartamentu wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z dużym łóżkiem oraz szafą, duża łazienka- z wanną. Znajduje się on na parterze trzypoziomowego apartamentowca i przynależy do niego ogródek.

Apartament został urządzony ze smakiem i z dbałością o każdy najmniejszy szczegół, tak aby osoby w nim mieszkające czuły się komfortowo i mogły miło spędzać czas.

Do mieszkania przynależy też miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Inwestycja jest bardzo kameralna, gdyż w jej skład wchodzi ok 30 mieszkań, co gwarantuje ciszę i spokój oraz jest ogrodzona dzięki czemu mieszkańcy mają tu poczucie bezpieczeństwa.

LOKALIZACJA

Inwestycja Life Hub znajduje się przy ul. Kujawskiej w trzeciej linii zabudowy. Miejsce to zapewne zostanie docenione przez osoby ceniące ciszę i spokój a jednocześnie lubiące korzystać z uroków życia w centrum miasta. Niedaleka odległość od centrum oraz pobliska komunikacja miejska pozwolą na szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsca Krakowa.

Pobliskie kawiarnie, restauracje, sklepy zapewniają potrzebną infrastrukturę. Ta lokalizacja gwarantuje też ciszę i spokój.

WARUNKI NAJMU

  • Wynajem od zaraz
  • Minimalny okres najmu- 1 rok
  • Najem zwykły
  • Kaucja- 4.000,00 zł
  • Wymagane ubezpieczenie Najemcy
  • Czynsz najmu: 3.500,00 zł
  • Opłaty administracyjne ok 400,00 zł (Czynsz administracyjny w tym zaliczki na ogrzewanie, wodę, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych) +prąd wg zużycia

Serdecznie zapraszam na prezentacje

Elżbieta- 501-107-110

Cena

4000

Łazienki

1

Pokoje

2

Powierzchnia użytkowa

46

Przynależności

komórka i garaż

Balkon

Tak

Piętro

Parter

Rok budowy

2022

Rodzaj zabudowy

Apartamentowiec