Wypożyczalnia dekoracji na potrzeby home stagingu

Wypożyczalnia dekoracji na potrzeby home stagingu

Przyszedł czas na kolejne wyzwanie 🙂 Otwieramy wypożyczalnię dekoracji i mebli do home stagingu!

W naszym asortymencie znajdziecie produkty, doskonałe do aranżacji w różnych konfiguracjach i stylach. Odpowiednie nie tylko dla home stagerów, pośredników nieruchomości, inwestorów, ale mamy nadzieję, również dla fotografów.

Nie chcemy jednak być zwyczajną wypożyczalnią, która tylko dostarcza zamówienia. Chcemy być dla Was wsparciem, inspiracją i ułatwieniem podczas przygotowywania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Dlatego, poza typowymi usługami wypożyczalni, dostępne będą również takie „szyte na wymiar” pod Wasze indywidualne potrzeby. Możecie liczyć na pomoc w doborze odpowiednich elementów dekoratorskich czy kolorystycznych. Dla niezdecydowanych przygotujemy gotowe zestawy, dopasowane do różnych stylów i kolorów wnętrz. Będą też pakiety razem z fotografią i stylizacją.

Znajdziecie u Nas mniejsze meble, ale i większe ogarniemy przy współpracy z partnerami. Poza plakatami i obrazami będą u nas wydruki stąd https://www.55mm.uk/prints/

Oczywiście cały czas poszerzamy nasz asortyment! Mamy nadzieję, że przypadnie Wam on do gustu i ułatwi w znacznym stopniu pracę.

Bardzo zależy nam by cały proces współpracy był sprawny i przyjemny, dlatego zamówienia będzie można składać już niebawem za pośrednictwem wypożyczalni online  :).

 

Zapraszamy!

 

Katarzyna Wolny

Homestagerka, fotografka i licencjonowana pośredniczka nieruchomości