SPRZEDANE-Nowoczesny dom w stanie deweloperskim – Giebułtów

SPRZEDANE-Nowoczesny dom w stanie deweloperskim – Giebułtów

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki dom wolnostojący w stanie deweloperskim.

DOM

Dom znajduje się na kameralnym osiedlu 4 domów, położonym na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie – w Giebułtowie.

Dom został zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić jego mieszkańcom poczucie przestrzeni i komfortu życia codziennego, dzięki czemu w naszym przekonaniu spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.  Do budowy domu użyto materiałów wysokiej jakości. Szczegółową specyfikę wykończenia przekażemy podczas prezentacji domu.

Na parterze domu znajduje się przestronny salon połączony z dużą kuchnią, 3 pokoje, duża łazienka oraz dwustanowiskowy garaż.

Na poddaszu znajdziemy dodatkowy pokój, bibliotekę, pomieszczenie gospodarcze, pralnie oraz drugą łazienkę. Taki układ pozwala aby życie rodzinne swobodnie mogło się toczyć na parterze domu, zaś przestrzeń na poddaszu może być traktowana jako dodatkowa przestrzeń, co ostatnio  jest bardzo doceniane przez naszych Klientów.

DZIAŁKA

Dom znajduje się na 10 arowej działce, na której jest wystarczająco dużo miejsca do spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi, zaś ukształtowanie działki pozwala też na zrobienie wyjątkowych aranżacji  roślinnych.

Położenie domu w zamkniętej enklawie 4 domów, gwarantuje kameralność osiedla oraz poczucie bezpieczeństwa.

OKOLICA

Dodatkowym atutem jest położenie domu przy ulicy, która stanowi drogę dojazdową tylko do kilku domów, zaś na jej końcu znajduje się przejście do lasu oraz nad rzekę, co niewątpliwie docenią miłośnicy spacerów.

W niedalekiej odległości od domu znajduje się szkoła, przedszkole, sklep, plac zabaw, kory tenisowe, kościół.

Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa (tylko 10.3 km do Rynku Głównego!) pozwoli połączyć możliwości oferowane przez miasto, z relaksem i aktywnym wypoczynkiem na łonie natury. Sąsiednia dolina Prądnika jest często wybieraną przez Krakowian trasą rowerową prowadzącą do Ojcowskiego Parku Narodowego (tylko 3.5km do granic parku).

ATUTY:

  • Dom wolnostojący
  • Duża działka
  • Cisza, spokój
  • Wysoki standard materiałów
  • Pomieszczenie gospodarcze i pralnia
  • Garaż dwustanowiskowy
  • Pobliskie tereny rekreacyjne

Jesteśmy przekonani, że w tym domu poczujesz komfort i bliskość natury a możliwość swobodnej aranżacji wnętrza pozwoli Ci na stworzenie wymarzonej przestrzeni do życia.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje

Ela: 501-107-110

 

Cena

1620 000

Pokoje

5

Łazienki

3

Powierzchnia użytkowa

191m2

Przynależności

działka 1000

Balkon

tak

Piętro

dwukondygnacyjny

Rok budowy

2023

Rodzaj zabudowy

wolnostojący