Welcome

STUDIO 42

Jest nam niezmiernie miło gościć Cię na naszej stronie.

Jesteśmy kameralną firmą z branży Home stagingu, aranżacji i fotografii nieruchomości. Jako pasjonaci tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz wierzymy że budynek jest tylko zwykłą bryłą, dopóki nie jest umeblowany. Wspaniała architektura może budzić zachwyt, ale nie wystarczy, aby żyć tam szczęśliwie, to indywidualny projekt wnętrza sprawia, że budynek staje się naszym domem…

Pośrednictwo

Nasza oferta obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie i wynajmie nieruchomości. Współpracujemy z prawnikami, notariuszami oraz z doradcami finansowymi co pozwala zapewnić Państwu możliwość skorzystania z kompleksowej usługi.

Zobacz Więcej
Home Staging

Sposób, w jaki żyjesz w domu i sposób w jaki go sprzedajesz to dwie różne rzeczy. To główne założenie Home Stagingu, które uczy patrzeć na nieruchomość oczami kupującego i realizować niezbędne zmiany w celu poprawy jego atrakcyjności i wartości.

Zobacz Więcej
Aranżacja Wnętrz

Dom powinien mówić do Was od progu i współgrać z Waszą duszą. Najważniejsza jest idea domu i to co go definiuje, dlatego nie projektujemy tylko wnetrza, projektujemy doznania i wspomnienia w najważniejszej dla Was przestrzeni.

Zobacz Więcej
Fotografia Wnętrz

Profesjonalna fotografia nieruchomości w doskonały sposób przyspiesza sprzedaż lub wynajem, poprawiając jednocześnie komfort poszukiwań potencjalnych nabywców. Liczy się pierwsze wrażenie, które można zrobić tylko raz.

Zobacz Więcej

Oferta

Nieruchomości

ss

Misja

Studio 42

Każdy dom ma w sobie to coś, duszę, urok i potencjał. Staramy się podkreślić wszystko to co w nim najlepsze, odkryć to co ukryte i odświerzyć to co zapomniane.

Jeśli masz pytania,  zadzwoń lub napisz do nas! 0048 507 123 304